שירות לקוחות 1-700-552-900
לקוחות עסקיים - דלק לקוחות עסקיים - פז לקוחות עסקיים - טן תעודת הסמכה תעודת הסמכה משרד התחבורה תעודת הסמכה במבי לקוחות עסקיים - סונול

דלקן | דלקנים

מבין כל הפתרונות ושיטות ההתיעלות הקיימים כיום ללא ספק התקנת דלקן היא זו ששינתה את אורך חיינו ללא היכר. עמידה בתור, המתנה למתדלק או הצורך בביצוע תשלום עבור דלק במזומן או אשראי כמעט ואינם היום. 

דלקן הפך את כל נושא התדלוק ליעיל וקל הרבה יותר.  החל מכן שאנחנו ממש א צריכים להוציא כסף מראש עבור התדלוק או שאנחנו לא מגהצים את הכרטיס שלנו, פשוט מתדלקים ומקבלים את החשבון לתשלום בתום התקופה.

מה זה דלקן?

תדלוק אוטומטי מתבצע על ידי "דלקן". דלקן הוא למעשה התקן המאפשר העברת נתוני תדלוק מתחנת הדלק אל חשבון בעל הרכב. שיטת תדלוק זו על ידי דלקן מאפשרת בקרה מדוייקת על צריכת הדלק, ריכזיות בתשלום ומעקב.
פתרון התקנת דלקן יעיל מאוד לכולם, בין אם אתם בעלי צי רכבים גדול או בעלי רכב משפחתי (או יותר מאחד) ואתם רוצים בקרה על חשבון התדלוק שלכם.
יש כמה סוגים של דלקנים, חלקם הם ייעודיים לחברת הדלק וחלקם הם דלקנים אוניברסלים כלומר ניתן בעזרתם לבצע תדלוק בכל תחנת דלק ללא הגבלה והחיוב מחושב בהתאם לעמלות שהוגדרו מראש בחשבון.

פניה מהירה

    כרטיסי תדלוק | כרטיס תדלוק

    אחד הפתרונות הנוספים שמייעלים לנו את התדלוק ברכב הוא שימוש עם כרטיס תדלוק. בדומה לשימוש עם דלקן גם כרטיס תדלוק מאפשר לנו נוחות בזמן התדלוק אשר חוסכת לנו את הצורך בכסף מזומן או בכרטיסי אשראי. החיוב מגיע באופן מרוכז בדומה לחיוב של כרטיס אשראי. 

    למה צריך כרטיסי תדלוק?

    השאלה הנשאלת היא למה אנו צריכים כרטיסי תדלוק אם קיים פתרון יעיל של התקנת דלקן ברכב? ובכן התשובה היא פשוטה, הדלקן הינו התקן פיסי המחובר אל הרכב ומשוייך לרכב אותו מתדלקים, אולם כרטיס תדלוק מאפשר העברתו בין רכבים שונים מכיוון שהוא משמש ככרטיס אשראי לכל דבר רק שהוא מיועד רק לצורכי תדלוק.

    פתרון של כרטיסי תדלוק נותן מענה מושלם למי שאין רכבים רבים או לחילופין שרוצה לשלוט על התדלוק בצורה פרטנית יותר. בנוסף אם בחברה מסויימת יש עובדים המשתמשים ברכב פרטי לצורכי עבודה כרטיס תדלוק הינו פתרון מושלם לתשלום הוצאות הדלק.