שירות לקוחות phone 1-700-552-900
לקוחות עסקיים - דלק לקוחות עסקיים - פז לקוחות עסקיים - טן תעודת הסמכה תעודת הסמכה משרד התחבורה תעודת הסמכה במבי
close

תדלוק גנרטורים | דלק גנרטורים

מבין כל ההמצאות של העולם המודרני ללא ספק המצאת המאה היא המצאת הגנרטורים.

גנרטרונים למעשה הופכים אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית. יש מגוון סוגים של גנרטורים כולם עובדים על אותו עיקרון של צריכת דלק לגנרטורים המפעיל מנוע והמנוע ממיר את האנרגיה המכאנית לאנרגיה חשמלית.

ההבדל הבולט בין סוגי הגנרטורים הוא סוג הדלק שמפעיל אותם וכמות החשמל שהם מייצרים.

על מנת שהגנרטור יוכל לספק מתח וזרם חשמלי יש להפעיל את הגנרטור על ידי דלק, לעתים זה יהיה סולר לגנרטורים, דלק לגנרטורים או דלק גנרטורים ייעודי. 

בזכות הגנרטורים תוכלו להמשיך ולקבל אספקת חשמל בעת חירום או לחילופין תוכלו להשתמש בחשמל במקומות לא מחווטים כמו שטחי עבודה, אתרי בניה ועוד.

אנחנו בחברת "י.מ. אנרגיה בתנועה בע"מ" מתמחים במתן שירותים כוללים לגנרטורים, החל מתדלוק ועד למתן מענה ותמיכה לבעיות ותקלות.

Screenshot_1

פניה מהירה

תדלוק ותחזוקת גנרטורים

tractor-821434_640

אנחנו בחברת חברת י.מ. אנרגיה בתנועה מבינים שיש חשיבות רבה לשימוש בגנרטורים לדוגמה במקומות כגון בתי חולים על מנת להמשיך ולספק חשמל לציוד חירום, הנשמה, חדרי ניתוח וכדומה.

הצוות המקצועי שלנו בעל ידע, יכולת וניסיון לתת מענה לכל סוג של תדלוק גנרטורים, החל מגנרטורים ביתיים ועד למערכות של אספקת חשמל בבתי חולים, מקוואות, מפעלים ועוד.

סוגי הדלק לגנרטורים שאנו מספקים כולל סולר ונפט.

אנו מבינים כי המקום הקריטי שבו נעשה שימוש חשוב בגנרטורים הוא בבתי חולים על מנת להמשיך ולספק חשמל לציוד חירום, הנשמה, חדרי ניתוח וכדומה. ועל כן אנחנו בחברת י.מ. אנרגיה בתנועה שמים דגש על אספקת דלק גנרטורים גם במצבי חירום.

תדלוק גנרטורים בכל מקום, בכל זמן ולכל סוג

חברתינו י.מ. אנרגיה בתנועה מפעילה מערך מקצועי של אספקת סולר עבור תדלוק גנרטורים מכל הסוגים.

גם לגנרטורים נייחים תעשייתיים וגם לגנרטורים ניידים (פק – פק). בנוסף אנו מספקים שירותי תדלוק שטח וחירום לגנרטורים. 

בין לקוחותינו נמנים מפעלים, בתי מלון, בתי חולים, מקוואות, לקוחות פרטיים ועוד.

על מנת שנבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר אנחנו מקפידים שכל אחד מחברי הצוות המקצועי שלנו יעבור את כל ההכשרות המתאימות על מנת שהשירות שלנו יהיה יותר ממושלם.

Screenshot_4