שירות לקוחות phone 1-700-552-900
לקוחות עסקיים - דלק לקוחות עסקיים - פז לקוחות עסקיים - טן תעודת הסמכה תעודת הסמכה משרד התחבורה תעודת הסמכה במבי
close

אספקת נפט לחימום ביתי והסקה

רוצים לחמם את הבית? אנחנו בחברת י.מ. אנרגיה בתנועה בע"מ מספקים נפט  לחימום ביתי איכותי המתאים לכל סוגי הקמינים להסקה וחימום שמופעלים על נפט.

אנחנו מבצעים בקרה מלאה על מנת שאספקת נפט לחימום תתבצע ברמה הגבוה ביותר ובאיכות ללא פשרות.

האספקה מתבצעת תוך הקפדה על שירות מהיר, מקצועי ואיכותי עד אליכם בבית העסק או בבית. הצוות המקצועי שלנו בעל הכשרה, תעודות והסמכות לאספקה וטיפול בדלקים של מכון התקנים. המוקד שלנו זמין עבורכם ומאפשר אספקת נפט לחימום ביתי ונפט להסקה וחימום בבתי עסק, מפעלים, מקוואות ועוד בכל חלקי הארץ.

burner-17575_640

נפט לחימום ביתי והסקה בתפוצה ארצית

fireplace-1464166_1920

מאז ומתמיד חימום הבית בימים הקרים היה עניין שאין להקל בו ראש.

כידוע חימום הבית מתאפשר בכמה דרכים, על ידי מזגן, קמין עצים או קמין עם נפט לחימום ביתי. 3 שיטות אלו משיגות תוצאה דומה אך לא בהכרח בעלת אותה איכות וללא ספק לא באותה עלות.

ההבדלים משמעותיים מאוד ובאים לידי ביטוי באופן שבו החום מתפזר, בסוג החום, בטמפרטורה, וברמת הלחות שנשמרת באוויר. מבדיקות ובחינות שנעשו,נפט לחימום והסקה הוא האידיאלי ביותר.

כיום יותר ויותר עסקים ובעלי בתים מבינים ששימוש עם נפט לחימום הינו היעיל, האיכותי והמשתלם ביותר.

החלופה הטובה ביותר לעץ - נפט לחימום ביתי ולהסקה

מחקרים מראים כי החימום האידיאלי ביותר הינו על ידי שימוש בקמין בין אם הוא מופעל על עצים או על ידי נפט לחימם, לרוב מכיוון שלא כל אחד יכול או רוצה להתעסק עם אפר וגזעי עץ החלופה הטובה ביותר היא שימוש בקמין עם נפט להסקה.

אנחנו בחברת י.מ. אנרגיה בתנועה בע"מ מתמחים במכירה, שיווק ואספקת נפט להסקה וחימום למגזר הפרטי והעסקי כאחר. השירות שלנו מאפשר לכם לקבל נפט להסקה עד הבית במהירות ויעילות רבה.

unnamed (822)