שירות לקוחות 1-700-552-900
לקוחות עסקיים - דלק לקוחות עסקיים - פז לקוחות עסקיים - טן תעודת הסמכה תעודת הסמכה משרד התחבורה תעודת הסמכה במבי לקוחות עסקיים - סונול

נפט לקמין | נפט לקמין ביתי

חיפשתם נפט לקמין?  אנחנו בחברת י.מ. אנרגיה בתנועה בע"מ מספקים נפט לקמין ביתי איכותי המתאים לכל סוגי הקמינים להסקה וחימום שמופעלים על נפט.

על מנת שתוכלו להנות מנפט לקמין איכותי ונקי אנחנו מבצעים בקרה מלאה על הדלקים שלנו על מנת שאספקת נפט לקמין שלכם תתבצע ברמה הגבוה ביותר ובאיכות ללא פשרות.

אנחנו מקפידים על אספקה של נפט לקמין ביתי שיבוצע תוך הקפדה על שירות מהיר, מקצועי ואיכותי עד אליכם בבית העסק או בבית. הצוות המקצועי שלנו הינו בעל הכשרה, עם תעודות והסמכות לאספקה וטיפול בדלקים של מכון התקנים. צוות המוקד שלנו זמין עבורכם ומאפשר אספקת נפט לקמין ביתי ונפט לקמין המותקנים בבתי עסק, מפעלים, מקוואות ועוד בכל חלקי הארץ.

פניה מהירה

    אספקת נפט לקמין | אספקת נפט לקמין ביתי

    מחקרים מראים כי החימום האידיאלי ביותר הינו על ידי שימוש בקמין בין אם הוא מופעל על עצים או על ידי נפט לחימום ביתי, אולם מכיוון שלא כל אחד יכול או רוצה להתעסק עם אפר וגזעי עץ החלופה הטובה ביותר היא שימוש בקמין הפועל על נפט לקמין.

    אנחנו בחברת י.מ. אנרגיה בתנועה בע"מ מתמחים במכירה, שיווק ואספקת נפט לקמין ביתי ושאר דלקים למגזר הפרטי והעסקי כאחר. השירות שלנו מאפשר לכם לקבל נפט לקמין עד הבית במהירות ויעילות רבה.