שירות לקוחות 1-700-552-900
לקוחות עסקיים - דלק לקוחות עסקיים - פז לקוחות עסקיים - טן תעודת הסמכה תעודת הסמכה משרד התחבורה תעודת הסמכה במבי לקוחות עסקיים - סונול

סולר לגנרטורים | תדלוק גנרטורים | דלק גנרטורים

מבין כל ההמצאות של העולם המודרני ללא ספק המצאת המאה היא המצאת הגנרטורים.

גנרטורים למעשה הופכים אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית. יש מגוון סוגים של גנרטורים כולם עובדים על אותו עיקרון של צריכת דלק לגנרטורים המפעיל מנוע והמנוע ממיר את האנרגיה המכנית לאנרגיה חשמלית.

ההבדל הבולט בין סוגי הגנרטורים הוא סוג הדלק שמפעיל אותם וכמות החשמל שהם מייצרים.

על מנת שהגנרטור יוכל לספק מתח וזרם חשמלי יש להפעיל את הגנרטור על ידי דלק, לעתים זה יהיה סולר לגנרטורים, דלק לגנרטורים או דלק גנרטורים ייעודי. 

בזכות תדלוק עם סולר לגנרטורים תוכלו להמשיך ולקבל אספקת חשמל בעת חירום או לחלופין תוכלו להשתמש בחשמל במקומות לא מחווטים כמו שטחי עבודה, אתרי בניה ועוד.

אנחנו בחברת "י.מ. אנרגיה בתנועה בע"מ" מתמחים במתן שירותים כוללים לגנרטורים, החל מתדלוק ועד למתן מענה ותמיכה לבעיות ותקלות.

Screenshot_1

פניה מהירה

  תדלוק ותחזוקת גנרטורים הפועלים על סולר לגנרטורים

  tractor-821434_640

  אנחנו בחברת חברת י.מ. אנרגיה בתנועה מבינים שיש חשיבות רבה לשימוש בגנרטורים לדוגמה במקומות כגון בתי חולים על מנת להמשיך ולספק חשמל לציוד חירום, הנשמה, חדרי ניתוח וכדומה ולכן שמנו לעצמינו בראש ובראשונה את החובה לספק סולר לגנרטורים איכותי, במהירות ומקצועיות על מנת לעכב כמה שפחות את הלקוחות שלנו.

  הצוות המקצועי שלנו בעל ידע, יכולת וניסיון לתת מענה לכל סוג של תדלוק גנרטורים, החל מגנרטורים ביתיים ועד למערכות של אספקת חשמל בבתי חולים, מקוואות, מפעלים ועוד הפועלים על סולר לגנרטורים.

  סוגי הדלק לגנרטורים שאנו מספקים כולל סולר לגנרטורים רגיל וירוק וגם נפט.

  אנו מבינים כי המקום הקריטי שבו נעשה שימוש חשוב בגנרטורים הוא בבתי חולים על מנת להמשיך ולספק חשמל לציוד חירום, הנשמה, חדרי ניתוח וכדומה. ועל כן אנחנו בחברת י.מ. אנרגיה בתנועה שמים דגש על אספקת דלק גנרטורים גם במצבי חירום ומעמידים לרשות לקוחותינו צוות חירום שיספק סולר לגנרטורים כמעט באופן מיידי במידת הצורך.

  תדלוק גנרטורים בכל מקום, בכל זמן ולכל סוג

  חברתינו י.מ. אנרגיה בתנועה מפעילה מערך מקצועי של אספקת סולר לגנרטורים עבור תדלוק גנרטורים מכל הסוגים.

  גם לגנרטורים נייחים תעשייתיים וגם לגנרטורים ניידים (פק – פק). בנוסף אנו מספקים שירותי תדלוק שטח וחירום לגנרטורים. 

  בין לקוחותינו נמנים מפעלים, בתי מלון, בתי חולים, מקוואות, לקוחות פרטיים ועוד.

  על מנת שנבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר אנחנו מקפידים שכל אחד מחברי הצוות המקצועי שלנו יעבור את כל ההכשרות המתאימות על מנת שהשירות שלנו יהיה יותר ממושלם.

  Screenshot_4