שירות לקוחות 1-700-552-900
לקוחות עסקיים - דלק לקוחות עסקיים - פז לקוחות עסקיים - טן תעודת הסמכה תעודת הסמכה משרד התחבורה תעודת הסמכה במבי לקוחות עסקיים - סונול

סולר לקמין | סולר לקמין ביתי

אם אתם צריכים סולר לקמין הגעתם למקום הנכון אנחנו בחברת י.מ. אנרגיה בתנועה בע"מ מספקים סולר לקמין ביתי בפריסה ארצית. סולר לקמין שאנו משווקים הינו איכותי ומתאים לכל סוגי הקמינים להסקה וחימום שמופעלים על סולר לחימום.

אנחנו מבינים שהקמין שלכם חשוב ויש לשמור על התקינות שלו ולכן על מנת שתוכלו להנות מסולר לקמין איכותי ונקי אנחנו מבצעים בקרה מלאה על הדלקים שלנו על מנת שאספקת סולר לקמין תתבצע בצורה איכותית וברמה הגבוהה ביותר ובאיכות ללא פשרות.

כמו כן אנחנו מקפידים לבצע אספקה של סולר לקמין ביתי תוך הקפדה על שירות מהיר, מקצועי ואיכותי הניתן על ידי עובדי החבר ומגיעים עד אליכם לבית העסק או לבית.

כל אחד מעובדי החברה הנמנה על הצוות המקצועי שלנו הינו בעל הכשרה, עם תעודות והסמכות לאספקה וטיפול בדלקים של מכון התקנים. צוות המוקד שלנו זמין עבורכם ומאפשר אספקת סולר לקמין ביתי וסולר להסקה מרכזית המותקנים בבתי עסק, מפעלים, מקוואות, בניינים ועוד בכל חלקי הארץ.

אספקת סולר לקמין | אספקת סולר לקמין ביתי

ימי החורף שלנו אולי קצרים אך מאז ומתמיד חימום הבית בימים הקרים היה עניין שאין להקל בו ראש.

חימום הבית על ידי סולר לקמין הינו הפתרון האידיאלי מבחינות רבות. כיום יותר ויותר בעלי בתים, עסקים וועדי בנינים מבינים ששימוש עם סולר לקמין לחימום ביתי הינו היעיל, האיכותי והמשתלם ביותר.

קצת על היתרונות של סולר לקמין לחימום ביתי על פני שיטות חימום אחרות:

רבים הבינו כי סולר לחימום ביתי נחשב לדרך האידיאלית, המשתלמת ביותר לחימום בתים, מבנים ועוד. אם נשווה את החימום עם סולר לקמין מול מזגן, תנור, מפזר חום או כל התקן חשמלי אחר נבין כי היתרון הראשון הוא ללא ספר הזמינות. אספקת חשמל היא הבסיס לכל אמצעי החימום האלו , דבר שידוע שחסר בחורף עקב הפסקות חשמל, סולר לקמין נצרך ללא תלות בחשמל כלל ולכן הוא מהווה פתרון אידיאילי בכל זמן. מעבר לכך פיזור החום על ידי קמין מאפשרת לחמם חללים גדולים יותר ובמיוח סולר שהבערה שלו נמוכה ביחס לכמות החום שהוא מפיק. לאורך זמן זה חיסכון בהוצאות בהשוואה נניח למפזר חום שהחימום נקודתי או למזגן שאולי יעיל בפיזור החום באותה מידה אך מייבש את האוויר ויוצר בעיות נשימה, כאבי ראש ועוד.