שירות לקוחות 1-700-552-900
לקוחות עסקיים - דלק לקוחות עסקיים - פז לקוחות עסקיים - טן תעודת הסמכה תעודת הסמכה משרד התחבורה תעודת הסמכה במבי לקוחות עסקיים - סונול

סולר לתחבורה

אנחנו בחברת י.מ. אנרגיה בתנועה בע"מ מתמחים באספקת סולר לתחבורה ללא מגבלת כמות של ליטרים או מיקום אספקה.

ענף התחבורה ידוע כענף תובעני מבחינת צריכת הדלקים ושרותי אספקת הדלקים, לכן אנחנו במסגרת השירותים שלנו נותנים את מלא תשומת הלב לאספקה שוטפת, איכותית וללא בעיות למגוון הצרכנים, וביניהם: ציי רכב, חברות הובלה וחברות הסעות, מפעלים ומוסדות, קבלני עפר וחקלאים.

אנחנו בחברת אנרגיה בתנועה מבינים את הצורך שיש לחברות תובלה והסעות באספקת סולר לתחבורה רציפה ושוטפת. 

אנחנו מספקים שירותי תדלוק בפריסה ארצית, החל מאספקת סולר תחבורה ישירות למפעלים ולבתי העסק ועד לתדלוק בשטח של הרכבים בין אם הם נמצאים על הכביש או בתוך שטח עבודה.

unnamed (5)

פניה מהירה

  אספקת סולר תחבורה בכל זמן ובכל מקום

  על מנת שאנחנו בחברת י. מ. אנרגיה בתנועה בע"מ נוכל לתת לכם את שירות של אספקת סולר לתחבורה באופן המושלם והטוב ביותר אנו דואגים שלחברתינו יהיו את הכלים הנכונים לכך ואת הצוות המיומן שידע לבצע את משימת אספקת סולר בצורה מויומנת ועם מינימום הפרעה למהלך יום העבודה שלכם.

  למעשה בזכות אספקת סולר לתחבורה בשיטת ההגעה "לבית הלקוח" אין יותר הפוגות במהלך יום העבודה שהן תוצאה ישירה מעצירות לתדלוק.

  אנחנו דאגנו שיהיו לנו את כלל הציוד והכלים שיש ברשותנו והם אלו שהמאפשרים לנו לתת לכם הצרכנים שירות איכותי, מהיר וללא עיכובים. חשוב שתדעו שלנו אכפת מכם ומבינים את הצורך שלכם בזמינות, לכן כלל השירותים בנוסף על סולר תחבורה שלנו הם סביב השעון 24/7 לכל דורש, ועם דגש על ענף התחבורה.

  אספקת סולר תחבורה למגוון לקוחות

  אנחנו בחברת י. מ. אנרגיה בתנועה בע"מ, ערוכים לתת שירות לכל לקוח, בין אם אתם בעלי מפעל עם ציי משאיות הזקוק לתדלוק סולר לתחבורה או אדם פרטי המבקש נפט להסקה וחימום. 

  על לקוחותינו נמנים חברות תובלה, חברות הסעות, אוטובוסים, משאיות, מפעלים, בתי מלון, בתי חולים, מקוואות, לקוחות פרטיים ועוד מגוון לקוחות המגזרים הפרטיים והעסקיים המבקשים סולר תחבורה לתדלוק.

  אנחנו מקפידים שכל אחד מחברי הצוות המקצועי שלנו יעבור את כל ההכשרות המתאימות ולכן לעובדי החברה יש ידע וניסיון במתן שירות מהיר, מקצועי ואדיב הן בבית הלקוח והן בשעת חירום כאשר נדרשת אספקת חירום של סולר לתחבורה.

  unnamed (12)

  סולר תחבורה - מילון מונחים שימושי

  סולר תחבורה הפך להיות מושג נפוץ ביותר בעולם התעשייה אך לא פסח על המגזר הפרטי. השימוש בו גובר ומתרחב מידי יום ביומו כאשר כלי רכב פרטיים או תעשייתיים המונעים על ידי מנועי דיזל עושים בו בסולר תחבורה שימוש. מעבר לרכבים השונים גם מכונות כבדות וגנרטורים הצורכים כמויות גדולות של סולר תחבורה יכולותלעבוד בטווחי זמן ארוכים. על מנת להקל עליכם הבאנו מילון מונחים קצר המבאר עבורכם את המונחים העיקריים שיעזרו לכם בבחירת הדלקים הנכונים והמתאימים ביותר עבורכם.

  כלי רכב הצורכים סולר תחבורה כוללים:

  מלגזות, משאיות, מכונות כבדות לעבודות מאסיביות כגון מפלסות שלג, מכבשים, מגרדי אספלט, גורסי עצים, משאיות טריילר ועוד. 

  מכונות הצורכות סולר תחבורה הן:

  גנרטורים, מכונות שטיפה, מעליות, מערכות חימום למקוואות, מכונות קיטור, מדחסי אשפה ועוד.

  מילון מונחים:

  • סולר תחבורה – סולר ייעודי המותאם לשימוש במכונות ורכבים כבדים, רמת הגופרית בו גבוהה יותר ביחס לסולר להסקה.
  • סולר להסקה – סולר המותאם לשימוש במתקני חימום ובסקה וברכבים קלים. ההבל בינו לבין סולר תחבורה הוא רמת גופרית נמוכה ונקודת קפיאה שונה.
  • מת"ס – מתקן תדלור לסולר הינו מתקן ייעודי המדמה מעין תחנת דלק קטנה. לרוב מתקינים מת"סים במפעלים ובאתרי בנייה גדולים על מנת לחסוך בעלויות, זמן ולבקר את צריכת הסולר.
  • סולר ירוק – נקרא גם "ביו דיזל" תחליף דלק המיוצר משומן מן החי ושמנים צמחיים, היתרון הגדול הוא הקטנה משמעותית של זיהום האוויר והוזלה של העלויות. שימוש בסולר ירוק נעשה בעיקר לצורכי תחבורה.
  • סולר גנרטורים – אותה גברת בשינוי אדרת, סולר ייעודי להפעלת גנרטורים שכמות הגופרית ורמת הקיפאון שלו מותאמת במיוחד.

   

  מגוון שירותי תדלוק סולר לתחבורה:

  hospital
  תדלוק סולר תחבורה למוסדות ובתי חולים
  leaking-2180244_1280
  תדלוק סולר לתחבורה במקוואות
  lost-places-2799410_1280
  סולר תחבורה ותדלוק למפעלים
  truck-3561413_1920_2
  תדלוק לחברות הסעה ותובלה עם סולר לתחבורה
  machine-3069826_1280
  תדלוק סולר תחבורה למלגזות ובמות הרמה - גם בשטח
  construction-15759_1280
  תדלוק סולר תחבורה שטח לקבלני עפר, תשתיות ובניין
  tractor-385681_1920
  תדלוק לחקלאים
  radiator-250558_1280
  סולר להסקה מרכזית בבניינים
  divider-1526808_1280
  סולר לחימום תת רצפתי