שירות לקוחות phone 1-700-552-900
לקוחות עסקיים - דלק לקוחות עסקיים - פז לקוחות עסקיים - טן תעודת הסמכה תעודת הסמכה משרד התחבורה תעודת הסמכה במבי
close

סולר לתחבורה

אנחנו בחברת י.מ. אנרגיה בתנועה בע"מ מתמחים באספקת סולר לתחבורה ללא מגבלת כמות של ליטרים או מיקום אספקה.

ענף התחבורה ידוע כענף תובעני מבחינת צריכת הדלקים ושרותי אספקת הדלקים, לכן אנחנו במסגרת השירותים שלנו נותנים את מלא תשומת הלב לאספקה שוטפת, איכותית וללא בעיות למגוון הצרכנים, וביניהם: ציי רכב, חברות הובלה וחברות הסעות, מפעלים ומוסדות, קבלני עפר וחקלאים.

אנחנו בחברת אנרגיה בתנועה מבינים את הצורך שיש לחברות תובלה והסעות באספקת סולר לתחבורה רציפה ושוטפת. 

אנחנו מספקים שירותי תדלוק בפריסה ארצית, החל מאספקת סולר תחבורה ישירות למפעלים ולבתי העסק ועד לתדלוק בשטח של הרכבים בין אם הם נמצאים על הכביש או בתוך שטח עבודה.

unnamed (5)

פניה מהירה

אספקת סולר תחבורה בכל זמן ובכל מקום

על מנת שאנחנו בחברת י. מ. אנרגיה בתנועה בע"מ נוכל לתת לכם את שירות של אספקת סולר לתחבורה באופן המושלם והטוב ביותר אנו דואגים שלחברתינו יהיו את הכלים הנכונים לכך ואת הצוות המיומן שידע לבצע את משימת אספקת סולר בצורה מויומנת ועם מינימום הפרעה למהלך יום העבודה שלכם.

למעשה בזכות אספקת סולר לתחבורה בשיטת ההגעה "לבית הלקוח" אין יותר הפוגות במהלך יום העבודה שהן תוצאה ישירה מעצירות לתדלוק.

אנחנו דאגנו שיהיו לנו את כלל הציוד והכלים שיש ברשותנו והם אלו שהמאפשרים לנו לתת לכם הצרכנים שירות איכותי, מהיר וללא עיכובים. חשוב שתדעו שלנו אכפת מכם ומבינים את הצורך שלכם בזמינות, לכן כלל השירותים בנוסף על סולר תחבורה שלנו הם סביב השעון 24/7 לכל דורש, ועם דגש על ענף התחבורה.

אספקת סולר תחבורה למגוון לקוחות

אנחנו בחברת י. מ. אנרגיה בתנועה בע"מ, ערוכים לתת שירות לכל לקוח, בין אם אתם בעלי מפעל עם ציי משאיות הזקוק לתדלוק סולר לתחבורה או אדם פרטי המבקש נפט להסקה וחימום. 

על לקוחותינו נמנים חברות תובלה, חברות הסעות, אוטובוסים, משאיות, מפעלים, בתי מלון, בתי חולים, מקוואות, לקוחות פרטיים ועוד מגוון לקוחות המגזרים הפרטיים והעסקיים המבקשים סולר תחבורה לתדלוק.

אנחנו מקפידים שכל אחד מחברי הצוות המקצועי שלנו יעבור את כל ההכשרות המתאימות ולכן לעובדי החברה יש ידע וניסיון במתן שירות מהיר, מקצועי ואדיב הן בבית הלקוח והן בשעת חירום כאשר נדרשת אספקת חירום של סולר לתחבורה.

unnamed (12)

מגוון שירותי תדלוק סולר לתחבורה:

hospital
תדלוק סולר תחבורה למוסדות ובתי חולים
leaking-2180244_1280
תדלוק סולר לתחבורה במקוואות
lost-places-2799410_1280
סולר תחבורה ותדלוק למפעלים
truck-3561413_1920_2
תדלוק לחברות הסעה ותובלה עם סולר לתחבורה
machine-3069826_1280
תדלוק סולר תחבורה למלגזות ובמות הרמה - גם בשטח
construction-15759_1280
תדלוק סולר תחבורה שטח לקבלני עפר, תשתיות ובניין
tractor-385681_1920
תדלוק לחקלאים
radiator-250558_1280
סולר להסקה מרכזית בבניינים
divider-1526808_1280
סולר לחימום תת רצפתי