שירות לקוחות 1-700-552-900
לקוחות עסקיים - דלק לקוחות עסקיים - פז לקוחות עסקיים - טן תעודת הסמכה תעודת הסמכה משרד התחבורה תעודת הסמכה במבי לקוחות עסקיים - סונול

תדלוק לגנרטורים | תדלוק גנרטור בשטח | סולר לגנרטורים

תדלוק לגנרטורים, זמינות חשמלית רצופה

חשמל מניע מערכות רבות, חלקן הם מערכות המשפרות את אורך חיינו וחלקן הן מערכות מצילות חיים כמו אספקת חשמל לחדרי ניתוח, מעליות בבניינים ועוד. אנרגיה בתנועה מספקת שירותי תדלוק לגנרטורים בכל מקום, בכל זמן ולכל מתקן. על מנת לתת רציפות באספקת החשמל ולמנוע מצב בו יש הפסקת חשמל חברות, מפעלים ובניינים משתמשים בגנרטורים, הגנרטור הינו מנוע מכאני ההופך את האנרגיה המכאנית לאנרגיה חשמלית. יש מגוון עצום של גנרטורים החל מ גנרטורים קטנים המשמשים לפיקניקים ואספקת חשמל מינימלית ובסיסית ועד כאלו המחייבים תדלוק לגנרטורים על ידי משאיות מפאת גודלם שכן הם מחזיקים מערכות חשמל גדולות כגון בתי חולים, חדרי ניתוח, מתקני ביטחון, מפעלים ועוד.

Screenshot_1

פניה מהירה

  רציפות של תדלוק לגנרטורים עושה את ההבדל!

  tractor-821434_640

  אנחנו בחברת אנרגיה בתנועה הבחנו כי בשנים האחרונות חברות רבות ואירגונים גדולים הבינו שיש חשיבות רבה לרציפות אספקת החשמל, בין אם זה מפעל ייצור או בית חולים, ואפילו בניין מגורים שיש לו צורך בהבטחת אספקת חשמל למעליות או לתאורת התמצאות בבניין. על מנת ליצור רשת ביטחון חשמלית מותקנים גנרטורים המחוברים במקביל אל רשת החשמל, בעת הפסקת חשמל הגנרטור נכנס לעבודה ומספק חשמל חליפי לאותו מתקן או מבנה. יחד עם הגידול של שימוש בגנרטורים גדל גם הצורך של תדלוק לגנרטורים במגוון סיטואציות ומצבים. כאשר אנו בחברת אנרגיה בתנועה הבנו כי החשיבות העליונה היא הרציפות באספקת הסולר ואם יש מחסור זה עלול מעבר להשבתת כלי כזה או אחר אף להיות הרה גורל, אנו מספקים גם שירות של התקנת צובר סולר אשר בעלי המתקנים יוכלו להפעיל ולתדלק בעצמם. שמירה על רציפות ותקינות גנרטורים הינה חשובה מאוד על מנת שהכל יעבוד במקרה הצורך. אנחנו מבינים כי תדלוק לגנרטורים הינו צורך קיומי ובעל ערך עליון במקרים רבים, על כן המערך הלוגיסטי שלנו מאפשר אספקת תדלוק לגנרטורים בכל מקום, בכל שעה ובכל כמות שתצטרכו. אולם לא די באספקה רציפה של תדלוק לגנרטורים יש צורך גם בתחזוקה שוטפת על מנת שבזמן אמת לא תתעורר תקלה.

  תדלוק לגנרטורים בכל תנאי השטח, גם הקשים שבינהם

  זמינות של תדלוק גנרטורים היא שם המשחק

  אנחנו בחברת אנרגיה בתנועה מבינים כי שירות תדלוק לגנרטורים חייב להתקיים בצורה רציפה ובכל זמן ובכל מקום, לעיתים על בסיס יום יומי. לכן חשוב לציין כי אנו מיומנים בתדלוק שטח עם ציוד וצוות מיומן. בנוסף מומלץ לתאם מראש את הכמויות הנדרשות לצורך תדלוק גנרטורים על מנת שאנחנו נשריין עבורכם אספקת סולר לגנרטורים מבלי שיהיה לכם חוסר. אנו מתחייבים כי הצוות המקצועי שלנו המגיע לתדלק את הגנרטור שלכם הינו בעל מקצוע ומיומן באופן שיבטיח לכם אספקת תקינה, איכותית וללא תקלות של תדלוק לגנרטורים. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה שתרצו.

  Screenshot_4