שירות לקוחות 1-700-552-900
לקוחות עסקיים - דלק לקוחות עסקיים - פז לקוחות עסקיים - טן תעודת הסמכה תעודת הסמכה משרד התחבורה תעודת הסמכה במבי לקוחות עסקיים - סונול

תדלוק שטח | תדלוק בחירום

שירותי תדלוק שטח תדלוק בחירום בחברת י.מ. אנרגיה בתנועה בע"מ הינו שירות פרימיום שאנחנו מספקים למגוון לקוחות, עסקיים ופרטיים כאחד. אם נתקעתם בלי סולר תחבורה או סולר להסקה או נפט אנחנו כאן בדיוק בשביל זה. ולא משנה היכן אתם נמצאים, יש לנו את הציוד והכלים להגיע לכל מקום, בכל זמן ועם כל כמות.

לא נעים לגלות ששכחתם למלא את הצובר עם סולר או נפט, וגרוע הרבה יותר לגלות תוך כדי עבודה שבגנרטור נגמר הסולר. אנחנו נספק לכם שירות תדלוק חירום עד אליכם בזמן הקצר ביותר.

איתנו לעולם לא תישארו תקועים בשטח, באתר הבניה או באמצע הפרויקט, הצוות המקצועי שלנו נותן שירותי תדלוק שטח בחירום בכל מקום ומסביב לשעון 24/7.

השירות שלנו ניתן גם למגזר העסקי וגם למגזר הפרטי, למעשה כולם יכולים ליהנות משרות תדלוק שטח בחירום.

פניה מהירה

  תדלוק שטח | תדלוק בחירום - כל הזמן ובכל מקום

  את השירות של תדלוק שטח בין אם זה בשגרה ובין אם זה בחירום אנחנו מספקים לכל המגזרים, ללקוחות מוסדיים, תעשייתיים וללקוחות פרטיים כאחד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר והסולר בדרך אליכם.

  היתרון הגדול של שירותי תדלוק שטח הוא הוא שלעולם לא תיתקעו ללא סולר או נפט להסקה או לתעשייה. הצוות המיומן שלנו מספק שירותי תדלוק שטח ותדלוק חירום בכל הארץ 24/7, עם כלים בעליו יכולת עבורת גבוהה במיוחד, ציוד מקצועי וצוות מיומן ובעל ניסיון עשיר.

  בין לקוחותינו נמנים חקלאים, קבלני עפר, בתי חולים, מוסדות, מפעלים, בניני מגורים ולקוחות פרטיים, קבלנים ועוד.

  גם אם ברשותכם כלי עבודה, כלי צמ"ה כגון טרקטורים, מלגזות, דחפורים, מכבשים או כל כלי אחר הצורך סולר, דעו שאנחנו לשרותכם.

  אנו גם מספקים צוברי סולר לשטח על מנת להקל עליכם במשימת התדלוק, תוכלו להזמין צובר סולר בכל גודל ובהתאמה אישית, שאלו את הנציגים שלנו.

  למה לבחור בנו לביצוע תדלוק שטח או תדלוק בחירום?

  חברת י. מ. אנרגיה בתנועה בע"מ, ערוכה לתת לכם שירותי תדלוק שטח וגם תדלוק חירום בכל מקום ובכל זמן שתצטרכו. 

  הצוות שלנו כולל מכליות וכלים למתן שירותים בשעת חירום, בתנאי שטח קשים ובמקומות ושעות לא קונבנציונאליות. 

  בזכות שירותי תדלוק שטח וגם תדלוק חירום הזמינים עבורכם סביב השעון כולם מקבלים אספקת דלקים ללא עיכוב שיכול להתברר כבעייתי במקרים רבים. אל תהססו לפנות אלינו ואנחנו נשמח לתת לכם שירות של תדלוק שטח וחירום.